top of page

/

Doručení, platba, vrácení a reklamace

Doručení
Keramický střep
Keramický střep
Keramický střep
Platba
Reklamace

Osobní vyzvednutí

 

Objednané zboží si můžete po dokončení online objednávky a obdržení potvrzovací zprávy vyzvednout osobně

v našem studiu na adrese Hausmannova 3047 na Praze 12. Vydání je samozřejmě zdarma a zpravidla je připraveno do druhého dne. 

Doprava po ČR

 

Naše zboží zasíláme skrze služby České pošty a společnosti DPD. Standardně expedujeme následující pracovní den po uhrazení vaší objednávky (v případě plateb kartou či převodem na účet).

Při objednávce v hodnotě nad 5 000 Kč vč. DPH hradíme náklady na dopravu my.

ČESKÁ POŠTA

Balík do ruky:

- malý balík (do 35 cm) - 155 Kč

- střední balík (do 50 cm) - 185 Kč

Doručení na pobočku České pošty:

- malý balík (do 35 cm) - 135 Kč

- střední balík (do 50 cm) - 165 Kč

Úložní lhůta 7 dní, s možností prodloužení na 15 dní.

DPD

DPD Private (doručení v přesnou hodinu do druhého dne)

- balík do 5kg - 163 Kč

- balík do 10 kg - 199 Kč

DPD Pickup (vyzvednutí zásilky na výdejním místě DPD Pickup)

- balík do 5kg - 148 Kč

- balík do 10 kg - 180 Kč

Až 3 pokusy o doručení, upozornění skrze SMS či e-mailem na hodinu doručení, možná změna adresy doručení, sledování zásilky.

Doprava do zahraničí

Zboží zasíláme mimo Českou republiku pouze při platbě předem (převodem nebo online kartou), a to skrze společnost DPD.

Cena dopravy je v tomto případě velice různorodá, a proto vám ji zjistíme na míru. Proveďte prosím objednávku s osobním vyzvednutím a do poznámky napište zemi a adresu, kam si přejete zboží zaslat. Konečnou cenu vám

i s přesnou dodací lhůtou a fakturou zašleme elektronicky.

Poškození zboží při přepravě

V případě doručení poškozeného zboží nám jej prosím nezasílejte zpět. Krabici i zabalený produkt vyfoťte, poté zboží vybalte a vyfoťte jeho poškození. Fotografie nám zašlete na info@lamonstudio.com, reklamaci za vás vyřešíme. Reagujte prosím neprodleně, dopravci reklamaci přijímají maximálně do 3 dní od doručení.

Opakované či jiné specifické doručení

Jestliže bude z vaší strany jako kupujícího nezbytné zboží doručovat opakovaně či jinak nestandardně, nezbytné náklady budeme muset připsat k vaší faktuře.

Platba zboží je u nás možná online kartou, bankovním převodem na základě faktury nebo hotově při osobním vyzvednutí.

Při platbě bankovním převodem vás žádáme o platbu na účet 1596320033/3030 (Air Bank). Jako variabilní symbol prosím uveďte vždy číslo objednávky.

 

V případě zahraničních plateb (mimo SK) proveďte prosím úhradu ve prospěch účtu: 1596320033/3030  

(Air Bank), IBAN: CZ83 3030 0000 0015 9632 0033, BIC/SWIFT: AIRACZPP. Tyto platební informace najdete také na vaší faktuře.

Uvedené ceny zboží jsou vždy v CZK, jsou konečné a jsou uvedeny včetně DPH v aktuálně platné sazbě.

Vrácení zboží

Nesedl vám zakoupený produkt? Žádný problém. Zboží u nás můžete vrátit nebo vyměnit do 15 dní od zakoupení - musí však být kompletní, nepoškozené a bez známek opotřebení.

Vyplňte prosím tento formulář o navrácení zboží a spolu s fakturou nám ho zašlete elektronicky na info@lamonstudio.com. Zboží pak pečlivě zabalte a odešlete poštou na adresu Hausmannova 3947, Praha 12, 143 00. Na balík prosím připište „vrácení zboží“. Nebo nám pošlete poštou zboží i s formulářem, to už necháme na vás. Náklady spojené s vrácením zboží jdou bohužel za vámi.

 

Anebo se zastavte osobně na téže adrese, vše spolu vyřešíme. Jen nás prosím o termínu vaší návštěvy nejdříve kontaktujte přes e-mail, telefon nebo kontaktní formulář. A nezapomeňte s sebou kromě zakoupeného produktu vzít i kopii faktury.

 

  Odpovídající částku (cena výrobku a případné přepravy) vám zašleme zpět převodem na účet, a to do 14 dnů ode dne přijetí navráceného zboží.

Reklamace

Pokud chcete zboží reklamovat vyplňte prosím reklamační formulář a spolu s kopií faktury nám ho zašlete na

e-mailovou adresu info@lamonstudio.com, anebo nám obojí odešlete v papírové podobě spolu

s reklamovaným zbožím na adresu Hausmannova 3947, Praha 12, 143 00. Jen vše prosím nezapomeňte dobře zabalit a na balík připište „reklamace“. 

 

Náklady spojené se zasláním reklamovaného zboží k nám nese zákazník. V případě kladného vyřízení reklamace vám opravené nebo vyměněné zboží pošleme zpět na naše náklady a částku, kterou jste za poštovné uhradili vám zašleme na účet.

Anebo se zastavte přímo ve studiu na adrese Hausmannova 3947, Praha 12, 143 00 a vše doneste osobně - jen nás prosím předem informujte o termínu vašeho plánovaného příjezdu (skrze e-mail, telefon nebo kontaktní formulář).

 

Záruční lhůta na naše produkty je 24 měsíců a jako záruční list vám poslouží faktura. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho používáním.

Maximální doba vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní. Pokud bude reklamace uznána, zašleme vám do 14 dnů uhrazenou částku zpět na váš účet.

 

Kdybyste potřebovali s reklamací či čímkoliv jiným pomoct, poradit, napište nám na info@lamonstudio.com.

 

/

/

Vrácení a reklamace

bottom of page