fragment3.png

O nás

17.png
zelena_edited.png

Jsme Lamon,

studio zabývající se výrobou

interiérových keramických obkladů a bytových doplňků.

 

Naší filozofií jsou kvalitní a dokonale zpracované výrobky, silné svou charakteristikou, spiritem i formou. Věříme, že domov i veřejný prostor může být místem pro fantazii a vytváření zajímavých struktur. Děláme věci praktické i nepraktické, ovšem vždy s cílem vložit do našeho světa o něco více emocí.

 

Vše, co zde naleznete, navrhujeme a vyrábíme až do posledního detailu v našem

pražském studiu, kam vás tímto

srdečně zveme. 

logo_šedá (3).jpg
14.png

U složitějších instalací se pravděpodobně domluvíme na osobní návštěvě vašeho prostoru. Místo si prohlédneme, nasajeme genia loci,

a při té příležitosti prostor zaměříme

a nafotíme k dalšímu zpracování.

logo_šedá (3).jpg

Samotná výroba vašich dlaždiček nám zabere asi 4 až 8 týdnů, dle velikosti celé realizace. Musíme být trpěliví, keramika je složitý materiál

a chceme-li dosáhnout perfektního výsledku, žádná z jejich fází se nedá uspěchat. Kdykoliv během průběhu prací se však můžete přijít podívat a ujistit se, že vše běží dle plánu.

logo_šedá (5).jpg
logo_šedá (1).jpg
zelena_edited.png

A jak
to funguje?

Naším cílem je vytvořit vám a vašemu interiéru realizaci na míru. Proto vám nabízíme možnost výběru ze stávajících kolekcí anebo společné zpracování návrhu kompletně odpovídající vašim představám.

Můžete se s námi spojit na dálku anebo se zastavit přímo v našem ateliéru na adrese Hausmannova 3047 v Praze, abychom si popovídali osobně. Když si vzpomenete, vezměte sebou fotografie a rozměry vašeho interiéru, budou se hodit. Konzultace je samozřejmě

nezávazná.

Úplně na začátku se společně podíváme se na naše vzorníky, chvilku se pobavíme o vašich potřebách

a prioritách a zjistíme, jakým směrem by se měla realizace ubírat.

logo_šedá (7).jpg

Následovat budou první vlaštovky ve formě návrhů a vizualizací. Ve chvíli, kdy si vyberete konkrétní podobu obkladů, začneme se zkouškami glazur a dekorací. Jakmile se dohodneme na finální podobě, můžeme začít vyrábět.

logo_šedá (4).jpg

Po dokončení výroby se setkáme u finální instalace, kterou pro vás kompletně zajistíme. Naše obklady jsou velmi specifické a některé části vyžadují citlivou manipulaci a správné usazení. Proto jsme u obkládání vždy přítomni - zaručíme tak ten nejlepší výsledek pro maximální oboustrannou spokojenost.

fragment4.png
17.png

Hausmannova 3047

143 00 Praha 12 CZ

info@lamonstudio.com

+420 774 824 300

Lamon

  • Facebook-logo-blue-circle-large-white-f
  • Facebook-logo-blue-circle-large-white-f (1)
  • Facebook-logo-blue-circle-large-white-f (2)
14.png
fragment4.png